Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt!!! - 77m2

E pa mobiluar

199,000€

195,500€

  • Kavaja Street
  • 162
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707191 - Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 77.3 m2 dhe siperfaqe neto 61.9 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje godine te ndertuar me standardet me te larta te ndertimit dhe ne nje zone te preferuar per banim, qe ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni AgjenCine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 16

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

700€ / muaj

750€ / muaj

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyre. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1, Me Vendndod... - 58m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 1+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...

195,000€
Okazion Kleringu! Ne Kompleksin "Colonnade", Shitet Apa... - 128m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Kompleksin "Colonnade", Prane Zogut Te Zi, Shitet Apartament 2+1+2, me siperfaqe neto 106 m2 dhe siperfaqe bruto 128.3 m2. Ndodhet ne katin e 3-te...