Tek Tirana Garden Building, Jepet me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! - 77m2

E pa mobiluar
650€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 69

Përshkrimi i pronës

REFLC707189 - Tek Tirana Garden Building, Jepet me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje godine, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 77 m2 dhe siperfaqe neto 62 m2. Ambienti eshte i organizuar ne 2 hapesira te ndara open space dhe tualeti. Njera prej hapesirave ka Dalje ne ballkon. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme: zyre programimi, zyre projektesh, zyre avokatie, zyre noteriale. Cmimi i qirase eshte ne vleren neto. Disponohet dhe garazh (opsional) me cmim ekstra 150 euro. Per me shume informacion dhe vizite ne prone prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 4
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 16

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Post Parkimi Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

700€ / muaj

750€ / muaj

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyre. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

400€ / muaj
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rrug... - 38m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 5 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 38 m2. Organ...

1,000€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me... - 126m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave...