Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2

E pa mobiluar
81,500€

  • SH54
  • 238
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707177 - Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 dhe siperfaqe neto 71.46 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Prona eshte e shtruar me parket dhe ka dritare dopioxham me grile. Ofrohet mundesia e mobilimit te apartamentit nga pronari me cmim ekstra. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron nje jetese te qete dhe komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 81m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Fresku
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
91,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1... - 70m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 70 m2 dhe siper...

E RE
83,900€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 62m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 62.20 m2 dhe sip...

84,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme... - 71m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 71.40m2 dhe siperfaqe neto 62.00m2, n...