Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2

E pa mobiluar
81,500€

  • SH54
  • 297
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707177 - Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 dhe siperfaqe neto 71.46 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Prona eshte e shtruar me parket dhe ka dritare dopioxham me grile. Ofrohet mundesia e mobilimit te apartamentit nga pronari me cmim ekstra. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron nje jetese te qete dhe komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 81m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Lindje Pamje I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
90,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sap... - 69m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.8 m2 dhe eshte i organizuar me kor...

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1 ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbi...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt - 50m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Arkitekt Sinani

Ne zonen e Xhamllikut,, ne rrugen Arkitekt Sinani, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne kor...