Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! - 90m2

E pa mobiluar
89,700€

  • SH54
  • 479
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707176 - Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 89.61 m2 dhe siperfaqe neto 78.57 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte Jug- Perendim. Prona eshte e shtruar me parket dhe ka dritare dopioxham me grile. Ofrohet mundesia e mobilimit te apartamentit nga pronari me cmim ekstra. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron nje jetese te qete dhe komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 0
Zona Fresku
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

85,000€
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 70m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues 6-katesh dhe organizohet nga korrido...

81,500€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 d...

450€ / muaj

500€ / muaj

Ne Fillim Te Freskut, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fillim Te Freskut Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 120 m2 dhe siperfaqe neto 110 m2, dhe o...