Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 110m2

E pa mobiluar
1,500€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 44

Përshkrimi i pronës

REFLC707175 - Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 16 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 110 m2 dhe siperfaqe neto 88 m2. Organizohet nga 3 ambiente, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Orientimi i ambientit eshte lindje. Prona eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme: zyre avokatie, zyre programimi, zyre noteriale, zyre projektesh etj. Vlera e qirase eshte bruto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 15
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

650€ / muaj
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje godine, me 2 ashensor. Prona k...

1,500€ / muaj

1,600€ / muaj

Tek ''Turdiu Center''jepet Zyre Me Qira Per Tipologji T... - 154m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, ne Qender , jepet me qira zyre . Zyra ka organizim ne pjesen e recepsionit, kuzhine moderne, tre ambiente me akses ne ballkon, dy...

2,500€ / muaj
Tek Garden Building, Jepet Me Qira Super Dublex Per Zyr... - 322m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Garden Building, Ne Rrugen e Kavajes, Jepet Me Qira Super Dublex Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3-4 te nje pallati te ri te sapo perfundu...