Tek Rruga Fortuzi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 91m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Fortuzi
  • 65
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707170 - Tek Rruga Fortuzi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 91 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares , salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, tualet me dritare. Apartamenti disponon te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte shume afer Qendres dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Mine peza
Rruga Rruga Fortuzi
Viti i ndërtimit 1987
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Ne Rrugen Siri Kodra, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me V... - 123m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Ne Rrugen Siri Kodra, Brenda Unazes se Vogel, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Verande Dhe I Mobiluar!!! Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me a...

700€ / muaj

800€ / muaj

Prane Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Pe... - 95m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Margarita Tutulani

Prane ish-Shushices tek Stadiumi Dinamo jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me orientim Jug- Li...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Me... - 124m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe te...