Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 125m2

E mobiluar
255,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 182
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707159 - Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 125 m2. Prona organizohet nga salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi matrimoniale njera prej te cilave me dalje ne ballkon, tualet me dritare. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Se fundmi po investohet ne dritare dopioxham dhe shtrimi me parket. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

130,000€
Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 68m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Viktor Eftimiu

Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues....

257,500€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacio... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto...