Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion! - 106m2

E pa mobiluar

112,000€

99,000€

  • Rruga Osmet
  • 405
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707158 - Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje godine 2 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 106.9 m2 ( 40.7 m2 eshte shtese e cila eshte e regjistruar ne certifikaten e pronesise). Prona organizohet nga salloni i ndenjes, ambient gatimi i vecuar, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh, ambient ndenje me dalje ne ballkon, depo, tualet me dritare. Orientimi eshte Perendim .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje jetese komode. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 1
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Osmet
Viti i ndërtimit 1987
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Tualet me Dritare Orientimi Perendim I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem

450€ / muaj

Tek Rrethrrotulimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Ap... - 110m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Tafil Buzi

Tek Rrethrrotulimi i Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Per Here Te Pare Apartament 3+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe dhe ka...

191,000€
Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shitet Apartament 3+1+... - 147m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Gjon Krisli

Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te komple...

435,000€

445,000€

Te Rezidenca Touch Of The Sun, Shitet Apartament 3+1 Me... - 303m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Te Rezidenca Touch Of The Sun, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 164 m2, siperfaqe te perbashket 16 m2 si edhe siperfaqe verande 122 m2 ne katin...