Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super Vile E Pabanuar Me Pare!!! - 250m2

Pjesërisht e mobiluar
2,500€ / muaj

  • Rruga Riza Kasemi
  • 34

Përshkrimi i pronës

REFLC707156 - Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super Vile E Pabanuar Me Pare!!! Vila eshte e perbere nga 3 kate dhe ka nje siperfaqe neto 250 m2, si dhe siperfaqe kopshti 250 m2. Ne katin e pare organizohet nga salloni i ndenjes me ambient gatimi te vecuar dhe tualeti, kati i dyte perbehet nga dy dhoma me tualet te dedikuar per secilen dhe nje lavanteri, kati i trete perbehet nga dy dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualeti. Secila nga dhomat ka dalje ne ballkon . Vila eshte totalisht e investuar: shtruar me parket, hidroizolim, termoizolim, sistem kondicionimi multi-split Midea, dritare triplex me grile elektrike, hidrosanitare inkaso te markave me cilesore. Zona ne te cilen ndodhet vila ofron qetesine e munguar dhe ajrin e paster duke e bere ambientin me te pershtatshem per nje jetese komode dhe cilesore. Bashke me vilen ofrohen dy hapesira parkimi. Cmimi eshte 2500 euro/muaj bruto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 250m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Sauk
Rruga Rruga Riza Kasemi
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500,000€
Cmim Okazion!! Tek "Olive Park” Rezidence, Shitet Super... - 374m2
Sauk - Rruga e Elbasanit

Tek "Olive Park” Rezidence, shitet Vile me cmim okazion ne faze tulle !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje vendodhje s...

2,500€ / muaj
Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe, E S... - 310m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Bilal Golemi

Ne nje nder zonat me te kerkuar te Tiranes, Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-kateshe e sapo investuar. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 330...

299,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Ne Kodrat E Saukut, Shitet Vile 4 Kate Me Super Pamje !... - 504m2
Sauk - Rruga Grigor Cilka

Ne Kodrat e Saukut, ne super pozicion, shitet nje vile kater kateshe. Vila shtrihet ne truall 420m² me gjurme ndertimi rreth 126m² per kat duke e bere...