Tek Pazari i Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 120m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 56
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707141 - Tek Pazari i Ri, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 7 katesh, me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 120 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes dhe kuzhine e vecuar me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, tualet me dritare i aksesueshem nga korridori. Apartamenti eshte i investuar; shtrimi me parket (dhomat e gjumit), termoizolim, izolim akustik, kondicioner, mobilim i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...

800€ / muaj
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministru...

650€ / muaj

700€ / muaj

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 110m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit...