Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! - 402m2

E pa mobiluar
2,450€ / muaj

  • Rruga Frang Bardhi
  • 15

Përshkrimi i pronës

REFLC707130 - Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m2 (395 m2 neto). Prona organizohet ne 4 hapesira te bollshme te ndara me gips, te cilat mund te kthehen lehtesisht ne gjendjen e meparshme si open space, ambient ngrenie, 3 tualete. Orientimi i ambientit eshte Jug-Veri, i pajisur me fasade xhami ne te dyja anet, duke mundesuar reklamimin e biznesit. Vendndodhja buze rruge kryesore e ben nje opsion te pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi: palester,, call center, zyra te ndryshme, sallon bukurie. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355 67 40 32 997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 402m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Frang Bardhi
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

787,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge K... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m...

372,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial, Buze Rr... - 149m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna Parisit, ne rrugen "Medar Shtylla", shitet Ambient Komercial, ne katin e pare ne nje pallat te vitit 2002, me ashensor dhe i mireadministru...

180,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi B... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i p...