Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! - 402m2

E pa mobiluar
2,450€ / muaj

  • Rruga Frang Bardhi
  • 14

Përshkrimi i pronës

REFLC707130 - Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m2 (395 m2 neto). Prona organizohet ne 4 hapesira te bollshme te ndara me gips, te cilat mund te kthehen lehtesisht ne gjendjen e meparshme si open space, ambient ngrenie, 3 tualete. Orientimi i ambientit eshte Jug-Veri, i pajisur me fasade xhami ne te dyja anet, duke mundesuar reklamimin e biznesit. Vendndodhja buze rruge kryesore e ben nje opsion te pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi: palester,, call center, zyra te ndryshme, sallon bukurie. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355 67 40 32 997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 402m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Frang Bardhi
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

787,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge K... - 402m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m...

259,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Ambjent Komercial Ne Katin... - 130m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, shume afer me Unazen e Madhe, ne rrugen Shkelqim Fusha, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor...

215,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Ambient Komercial Me Hapesi... - 215m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra e Diellit ne rrugen "Rrapo Hekali" shitet ambient komercial me hapesira te bollshme. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 6-katesh...