Ne Fresk, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt !!! - 35m2

E pa mobiluar
43,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 396
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707119 - Ne Fresk, Shitet Garsoniere e sapo investuar!!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe 35 m2 ( ne certifikaten e pronesise eshte e regjistruar 20.9 m2). Organizohet nga nje hapesire e bollshme dhe tualeti. Garsonierja eshte e investuar: shtrimi me pllake, patinim, tavan i varur me ndricim led. Ne certifikaten e pronesise eshte shenuar si njesi biznesi. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 35m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 1
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Perendim Fasade Xhami I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme