Ne Fresk, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt !!! - 35m2

E pa mobiluar
43,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 396
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707119 - Ne Fresk, Shitet Garsoniere e sapo investuar!!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe 35 m2 ( ne certifikaten e pronesise eshte e regjistruar 20.9 m2). Organizohet nga nje hapesire e bollshme dhe tualeti. Garsonierja eshte e investuar: shtrimi me pllake, patinim, tavan i varur me ndricim led. Ne certifikaten e pronesise eshte shenuar si njesi biznesi. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 35m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 1
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Perendim Fasade Xhami I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
50,000€
Ne Astir, Shitet Garsoniere Ideale Per Investim !!! - 40m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Garsoniere Ideale Per Investim. Garsonieria ka siperfaqe totale 39.5 m2, neto 35.6 m2 ndodhet ne katin e fundit...

40,000€
Ne Shengjin, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!!! - 42m2
Shengjin - Rruga Fran Ivanaj

Ne Shengjin, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!!! Garsonierja ndodhet ne katin 4 te nje godine 10 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe br...

48,000€
Prane Gjimnazit Cajupi, Shitet Garsoniere, Ideale Per I... - 29m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Kongresi i Manastirit

Prane Gjimnazit Cajupi, Shitet Garsoniere, Ideale Per Investim !!! Garsonieria ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ashensor me siperfaqe...