Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 59m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 44
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707117 - Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka nje siperfaqe 59 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, ambient gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me akses ne ballkon, tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesite e nevojshme per jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 59m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

140,000€

160,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 93m2
21 Dhjetori - Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe...

E RE
600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...

450€ / muaj

500€ / muaj

Ne Fillim Te Freskut, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fillim Te Freskut Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 120 m2 dhe siperfaqe neto 110 m2, dhe o...