Perballe Shkolles Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim dhe Banim!!! - 82m2

E mobiluar

123,000€

121,000€

  • Rruga Asim Vokshi
  • 409
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707106 - Perballe Shkolles Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim dhe Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (te fundit) te nje pallati pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 82 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, depo, tualet me dritare. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte me tarace te izoluar. Apartamenti orientohet nga Lindja . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Asim Vokshi
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

115,000€
Tek Varri Bamit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 73m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Tek Varri Bamit, Prane Artisti Lounge, Me Pamje Nga Rruga Kryesore, Shitet Apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe i investuar. Apartamenti ndodhet...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...