Perballe Shkolles Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim dhe Banim!!! - 82m2

E mobiluar

123,000€

121,000€

  • Rruga Asim Vokshi
  • 366
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707106 - Perballe Shkolles Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim dhe Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (te fundit) te nje pallati pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 82 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, depo, tualet me dritare. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte me tarace te izoluar. Apartamenti orientohet nga Lindja . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Harry Fultz
Rruga Rruga Asim Vokshi
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

133,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetr... - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi...

121,500€
Ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri... - 101m2
5 Maji - Rruga Dervish Luzha

Ne Rrugen 5 Maji, Tek Inerti Shpk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi 9 kates...

120,000€

125,000€

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te B... - 114m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7-katesh te mireadministruar me ashen...