Prane Xhamise Se Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !! - 62m2

E mobiluar
69,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 37
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT353976 - Prane Xhamise se Tabakeve, Shitet Apartament ideal per banim dhe per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje korridor, qe ben shpendarjen ne dhomen e ndnjes se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi me dalje ne balkon dhe nje tualet. Apartmenti eshte mundesi shume e mire investimi pasi ndodhet ne nje zone ku eshte ne rruge kryesore, ka akses levizje ne disa dalje, Rruge Elbasanit, Unaze, Shkolla Baletit, Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Veri-lindje. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 62m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Shyqyri Ishmi
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Te Farmacia 10, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire! - 72m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Spektakolare! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale prej 72...

69,500€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Garden Residence Turdiu eshte nje kom...

78,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Gjimnazit Cajupi, Shitet Apartament 1+1 I Investu... - 67m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Gjimnazit Cajupi, tek rruga Kongresi Manastirit, Shitet Super Apartament 1+1 I Investuar totalisht !! Apartamenti ndodhet ne kati e 4-te te nje...