Prane Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1 I Investuar !! - 95m2

Pjesërisht e mobiluar
105,000€

  • Rruga Rapo Hekali
  • 1102
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJT353600 - Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe 95 m2 neto ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te miredministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me hapesire te bollshme dhe nje dhome gjumi per femije me dy krevate, nje ballkon dhe dy tualete. Apartamenti eshte investuar, ne vetrata cilesore, parket, me punime gipsi etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopeshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit qe kalon poshte pallatit, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rapo Hekali
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim... - 83m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te Mine Peza, prane Ambasades Polake shitet ambient biznesi ne katin e pare te nje pallati ekzistues me cmim okazion. Ambjenti eshte i ndare ne 2 hyrj...

87,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rrug... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pall...