Te Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Duplex Me Pamje Fantastike - 115m2

E pa mobiluar
152,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 150
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJT353364 - Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet Dupleks i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orientim Jug duke te ofruar nje super pamje, kendi i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Rezidenca ne te cilen ndodhet apartamenti eshte kompleksi me i mire ne Tirane pasi ofron: Mjedis te shendetshem- Fqinjet me te mire- Qetesi absolute- Mbrojtje dhe Siguri etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 1
Zona Rezidenca Kodra e Diellit 2
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

143,000€
Ne Myslym Shyri, Prane Drejtoris Policise, Shitet Supe... - 154m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, prane Drejtoris Policise, shitet duplex i investuar kohet e fundit. Dupleksi organizohet: Kati i pare ne pjesen e sallonit dhe kuzhine...

145,000€
Shitet Duplex 3+1 Me Pamje Nga Liqeni (+1 Post Parkimi) - 120m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet duplex 3+1 me siperfaqe bruto 119.7 m2 plus nje post parkimi me siperfaqe 16.4 m2 ne katin -1 te pallatit. Ambjenti duplex ndahet ne katin e 4...