Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rregullt !!! - 104m2

E pa mobiluar
68,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 771
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT353330 - Ne Yzberisht, ne rrugen rrugen 3 Deshmoret, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon se bashku me ambientin e gatimit me vete, 1 dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, 1 dhome femijesh deh 1 tualet i pergjithshem. Orientimi eshte Jug - Lindje, cka mundeson ndricim natyral perfekt te apartamentit. Zona ne te cilen ndodhet ofron shume sherbime sic jane: shkolla, supermarkete dhe akses ne linjat kryesore te autobusave urban, gjithashtu ka dhe shume lehtesi per te dale nga Tirane ose per tu lidhur me rruget kryesore te Tiranes. Apartamenti dipsonon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Yzberisht
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

93,000€

97,000€

Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Yzberisht - Boulevard Kashar

Ne Bulevardin e Ri te Kasharit shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh te mireadministr...

79,000€
Cmim i diskutueshem

82,000€

Tek Siri Kodra, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I... - 75m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Rruga "Siri Kodra", shume prane shkolles Siri Kodra Shitet Super apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje...

79,000€
Tek Restorant Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim... - 115m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje pallati 9 katesh, ndertim i vitit 2009 te mirembajtur dhe me ashens...