Prane Oxhakut, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 106m2

E pa mobiluar
90,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 310
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJT353275 - Prane Oxhakut, Shitet Apartament 2+1+2 tualete, ne nje kompleks ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori, salloni sebashku me ambient gatimi me siperfaqe te konsiderueshme, tualeti qendror me hapesire te bollshme, nje dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale me tualet. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim jug-perendim. Apartamenti disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje me disa linja urbane, ka akses ne rruge kryesore, hapesira e kompleksit eshte e sistemuar me ambiente shplodhese, ka prane dyqane, markete, restorante, farmaci, shkolla, kopeshte etj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Oxhaku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

82,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Siri Kodra, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I... - 75m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Rruga "Siri Kodra", shume prane shkolles Siri Kodra Shitet Super apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje...

E RE
90,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dh...

77,700€

85,000€

Okazion !! Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 111m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion !! Ne Don Bosko, prane Viva Market shitet apartament 2+1+2 per vetem 700 euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palllati 7-katesh...