Tek Mine Peza, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Ideale Per Investim!! - 57m2

E mobiluar
62,000€

  • Rruga Asim Vokshi
  • 1321
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT353127 - Tek Mine Peza, Buze Unaze Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me pamje nga Unaza, e cila organizohet ne nje dhome ndenje me dalje ne ballkon, nje dhome matriomoniale perseri me dalje ne ballkon, nje dhome per femije, dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte mundesi shume e mire per investim per vendodhjen perfekte qe ka, eshte i pershtashem per laborator, per klinike dentare, zyra etj. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne nje zone me infrastrukture te rregullt qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode me linja trasporti publik, supermarkete, farmaci, shkolla etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 57m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Mine peza
Rruga Rruga Asim Vokshi
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne "Rrugen e Dajtit" Shitet Apartament 2+1 Me Pamje te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palllati 7-katesh te mireadministr...

E RE
58,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 77m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek Rruga "5 Maji" prane "Concord Center" shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pa...

72,000€
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I In... - 64m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Buze Rruge, Shitet Apartament 2+1 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 -...