Te Medreseja Shitet Apartament 2+1 - 115m2

Pjesërisht e mobiluar
110,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 449
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT351468 - Prane Medresese, te Rruga e Dibres Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2 ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori ku ndodhet tualeti qendror, pastaj vazhdojme ne sallonin ku jane se bashku amienti gatimit dhe ndenjies me dalje ne ballkon, nje dhome matrtimoniale dhe nje dhome gjumi per femije. Apartamenti ka orientim lindje perendim cka do te thot qe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume prane qendres dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Kontakto tani ne nr : +355 67 403 2997 dhe jeto ne zonen me te mire te Kryeqytetit.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Medrese
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
114,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 120m2
Xhamlliku - Rruga Telo Ndini

Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne kat...

115,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt ! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale p...

100,000€

112,000€

Laprake, Te E-88 Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pe... - 110m2
Laprake - Rruga e Durrësit

Ne Laprake, te E-88, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke s...