Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 130m2

E mobiluar
150,000€

  • Rruga Nikolla Lena
  • 279
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJH133747 - Ne fillim te Myslym Shyri-t shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 130 m/2 , ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapesira te bollshme dhe komode. Ai eshte i organizuar ne 1 ambjent ndjenje se bashku me ambietin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone qe ofrojne nje pamje fantastike dhe 1 verande qe asnje hyrje tjeter ne pallat nuk e ka. Gjithashtu prona ka dhe nje papafingo e cila mund te shfrytezohet dhe eshte brenda ne cmim. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Apartamenti shitet i mobiluar. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ka te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jete shume komode dhe shume prane qendres. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Nikolla Lena
Viti i ndërtimit 1997
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Papafingo Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

139,700€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale I... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruge me pamje fantastike. Apartamenti org...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 I Pershtatur Per Biznes... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Zonen e Bllokut, prane sheshit Willson, shitet apartament 3+1 i cili shfrytezohet si ambient biznesi me siperfaqe 106m². Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
155,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Super Apartament 3+... - 181m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit, ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...