Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 3+1 Per Vetem 920 euro/m2 !! - 152m2

Pjesërisht e mobiluar
140,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 290
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJH133740 - Tek Kodra E Diellit Shitet Apartament 3+1 Per Vetem 920 euro/m2 !! Apartamenti ndodhet ne nje zone preferenciale ne Tirane, ne katin e 5-te te nje pallati te miredministruar me ashensor i pozicionuar shume prane rruges kryesore. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te rregullt me koridorin qe ben shperndarjen e kuzhines dhe dhomes se ndenjes me dalje ne ballkon, 3 dhomave te gjumit ku dy prej tyre jane me dalje ne ballkon dhe dy tualeteve. Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe nje pjese e mobiljeve jane akoma ne qese te pa perdorura. Apartamenti ka orientim perfekt Jug-Lindje me ndricim natyral dhe pamje fantastike. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopeshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit qe kalon poshte pallatit, etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 152m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te Myslym Shyri-t shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 130 m/2 , ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka struktu...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetr... - 122m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri dhe Orientim Ideal. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadmini...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 I Pershtatur Per Biznes... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Zonen e Bllokut, prane sheshit Willson, shitet apartament 3+1 i cili shfrytezohet si ambient biznesi me siperfaqe 106m². Apartamenti ndodhet ne kat...