Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Investuar !! - 462m2

E mobiluar

820,000€

750,000€

  • Rruga Rezervat e Shtetit
  • 1827

Përshkrimi i pronës

REFJH133591 - Ne Kompleksin Me Elitar Ne Tirane, Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Investuar !! Rezidenca është drejt perfundimit dhe ofron siguri me roje private dhe survejim 24 ore me kamera. Vila ka nje stil të veçantë punimi me gure dhe dru duke krijuar ndjesinë e shtëpise të ngrohte dhe mikpritëse me oborr me gjelberim, dysheme me ndricim led dhe nje verande ku ndodhet nje jacuzzi me sistem ngrohje ftohje te nje prej markave me cilesore. Vila organizohet ne 4 kate. Kati -1 eshte i banueshem dhe organizohet ne nje ambient relaksi me jakuzi, sauna dhe garderobe, dysheme me ndricim led, vijojme me nje ambient te shfrytezuar si lavanderi me te gjitha paisjet te teknologjise se fundit shume cilesore, 1 dhome per miq, 1 tualet i perbashket dhe nje dhome e dedikuar per sistemet qe operojne ne vile si i paneleve diellore, kamerave qe survejojne vilen, shperndarja e wifi, sistemi qendror chiller. Kati pare fillon me hollin dhe shperndahet me dhomen e ndenjes shume komode me nje oxhak nga ku mund te aksesohet dhe ne veranden e oborrit, nje dhome depo, kuzhina e cila eshte me vete e gjitha e pajisur me elektroshtepiaket te teknologjise se fundit shume cilesore dhe nje tualet te perbashket. Kati i dyte organizohet me 3 dhoma per femijet te gjitha me parket me dalje ne ballkone, me mobilim shume cilesor dhe te vecante dhe nje tualet i perbashket. Ne katin e fundit papafingo ndodhet dhoma matrimoniale me minibar dhe me dalje ne nje verande te bollshme, vijon me nje dhome tjeter garderobe dhe nje tualet. E gjithe shtepia eshte me sistem ngrohje ftohje chill te markes mitsubishi climaveneta me rregullatorin e temperatures ne cdo ambjent, gjithashtu sistem ngrohje te gjitha dyshemete, cdo dhome e pajisur me TV, sistem Alexa, te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe hidrosanitare te markave te fundit dhe shume cilesore, vetratat triple xham me super izolim akustik dhe termik. Punimi jashtem i viles eshte me gure dhe material kundra lageshtires. Vila disponon 4 poste parkimi, 2 nga postet aksesosojne ne kuzhinen shtepise ne rast te furnizimeve ushqimore sipas nevojes te familjes. Per me shume informacion apo per nje vizite ne kete super vile na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 462m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Rezervat e Shtetit
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Papafingo Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,500€ / muaj
Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super V... - 250m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Riza Kasemi

Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super Vile E Pabanuar Me Pare!!! Vila eshte e perbere nga 3 kate dhe ka nje siperfaqe neto 250 m2, si...

2,000,000€
Ne Rolling Hills Luxury Residences 2 , Shitet Super Vil... - 505m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

“Rolling Hills Luxury Residences” është një kompleks me 154 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Vile individuale e perbere ne 2 kate plus...

500,000€
Cmim Okazion!! Tek "Olive Park” Rezidence, Shitet Super... - 374m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek "Olive Park” Rezidence, shitet Vile me cmim okazion ne faze tulle !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje vendodhje s...