Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per Biznes !! - 332m2

Pjesërisht e mobiluar
2,700€ / muaj

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 113

Përshkrimi i pronës

REFJH133581 - Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, Jepet Me Qira Ambient Komercial per Biznes! Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pallati te ri 7-katesh dhe ka siperfaqe neto 332 m2. Eshte i organizuar ne dy kate te cilat komunikojne ndermjet tyre me ane te nje ashenshori te personalizuar ku njeri prej ambienteve eshte regjistruar si njesi (163 m2) dhe tjetri eshte garazh ose magazine (170 m2). Ambienti i biznesit ka orientim Jug-Lindje duke mundesuar ndricim natyral gjate dites dhe eshte i organizuar ne disa dhoma te ndara me mure gipsi sipas nevojes se aktivitetit, lehtesisht e modifikueshme si edhe 3 tualete. Ambienti eshte funksional i pajisur me sistem alarmi, sistem kundra zjarri, kamera, kondicionim etj. Magazina eshte open space, mund te shfrytezohet si depo ose edhe si mundesi per te parkuar. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet pjeserisht e mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte favorizuese per zhvillimin e nje biznesi te ri per shkak te ivestimeve qe po behen kohet e fundit. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 332m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Tregu Elektrik
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
490,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu Elektrik, Shitet Ambient Komercial Per Biznes... - 332m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, shitet super Ambient Komercial per biznes! Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pall...