Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 141m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 123
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJH133567 - Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ka nje siperfaqe te madhe dhe nje ballkon me pamje nga rruga. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti organizohet me koridorin i cili ben shperndarjen me ambientin e gatimit si hapesire ne vete me dritare te madhe gje qe ben te mundur ndricimin natyral dhe ajrimin, me pas kemi 2 ambjente ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete te perbashketa me dritare dhe depo. Apartamenti eshte i pershtatshem per familje te medha gjithashtu edhe per biznese pasi ndodhet buze rruges kryesore. Zona ne te cilen ndodhet eshte 2 minuta larg nga Qendra e Tiranes, ka prane shume institucione te rendesishme, Biznese te ndryshme, Qendra Tregtare, disa linja urbane me akses levizje ne disa drejtime te Tiranes. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje dhe Jug-Perendim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 141m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 1964
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Te Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira... - 157m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Te Shallvaret, jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 157 m2 ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2...

E RE
800€ / muaj
Prane Shkolles Baletit, Jepet Me Qira Kati 2 I Nje Vile... - 160m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, jepet me qira kati i 2 te i nje vile me siperfaqe 160 m2. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori ku behet shpernda...

600€ / muaj
Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Sipe... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri, jepet me qira apartament 3+1+2 tuale+depo+2 ballkone ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh ndertim i viteve te fundit me ashensor...