Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi !! - 110m2

Pjesërisht e mobiluar
139,700€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 574
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJH133423 - Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruge me pamje fantastike. Apartamenti organizohet ne menyre te rregullt ku koridori ben shperndarjen e dhomes se ndenjes dhomave te gjumit dhe te dy tualeteve. Apartamenti ka dalje ne dy ballkone ku njeri eshte me pamje nga rruga kryesore e myslym shyrit, dhe tjetra me pamje nga brenda pallateve ku gjelberimi ofron nje komoditet mbasditeve ne apartament. Vendodhja e apartamentit eshte nje nga asetet me te medha pasi ndodhet ne zonen me te preferuar ne Tirane duke e bere nje opsion shume te mire si per banim po ashtu edhe per investim. Prane ka cdo facilitet te mundshem qe nga kopshtet, shkollat, marketet, bankat dhe cdo gje tjeter. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1967
Kate Gjithsej 5

Tipare

Depo Orientimi Perendim Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te Myslym Shyri-t shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 130 m/2 , ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka struktu...

E RE
157,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 137m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe strukture shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar m...

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Te Selvia, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregu... - 114m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Te Selvia, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 114 m2 dhe neto 103 m2 ne katin e 10 te nje pallati 10 katesh i mireadministruar me ashensor, nder...