Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 88m2

E mobiluar
70,400€

  • Rruga Misto Mame
  • 65
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJH133376 - Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirembajtur me ashensor. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambienteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale dhe po ashtu me dalje ne ballkon si dhe dy tualete te perbashketa. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft dinamike dhe kohet e fundit ka terhequr investime te larta. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Misto Mame
Rruga Rruga Misto Mame
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne "Rrugen e Dajtit" Shitet Apartament 2+1 Me Pamje te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palllati 7-katesh te mireadministr...

72,000€
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I In... - 64m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Buze Rruge, Shitet Apartament 2+1 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 -...

70,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 67m2
Don Bosko - Rruga Foto Janku

Ne hyrje te Don Boskos, prane Don Paolo Flowers shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe reale 90 m2 por ne dokumentac...