Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 3+1 !! - 114m2

E mobiluar
850€ / muaj

  • Rruga Him Kolli
  • 81
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJH133373 - Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfaqe te madhe dhe i sapo investuar ! Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje planimetri shume te rregullt ne koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve: sallon ndenje me hapesira te bollshme se bashku me kuzhinen dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 1 dhome qe sherben per studio studimi ose mund te shfrytezohet per motive te ndryshme dhe 1 tualet. Eshte i sapo investuar i shtruar me parket, mobilje te reja dhe elektroshtepiake te reja. Ka ndricim shume te mire edhe natyral per shkak te orientimit ideal Jug-Perendim. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat per shkak te afersise me Qendren, duke ofruar te gjitha facilitetet e jetes se perditshme. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

145,000€

150,000€

Ne Myslym Shyr Shitet Super Apartament 3+1, Me Cmim Tre... - 133m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 120 m/2 , ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka s...

E RE
850€ / muaj
Ne Linze, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 150m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i lar...

850€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Zyra, Plus D... - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, jepet me qira apartament 3+1, plus 2 poste parkimi, i pershtatshem per zyra, me nje lokacion fantastik, prane Baroneshes. Apartamenti perbeh...