Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !! - 90m2

E mobiluar
95,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 159
  • 1 dhomë
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJH133369 - Ne Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mirembajtur pa ashensor. Ashensori eshte ne proces vendosjeje dhe pritet te jete gati shuem shpejt. Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes dhe kuzhines me hapesire te bollshme qe shume thjesht mund te mbyllet dhe te krijoj mundesine e konvertimit ne 2+1, me pas dhoma e gjumit e cila ka dhe nje tualet te dedikuar dhe nje tualet te perbashket. E gjithe hapesira e apartamentit eshte e rrethuar nga nje ballkon. Orientimi juglindje mundeson ndricim naryral ne pjesen me te madhe te dites.Apartamenti disponon dhe tarracen e pallatit e shfrytezueshme sipas deshires, e perfshire ne cmimin e apartamentit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e domosdoshme si shkolla, kopshte, farmaci, qender shendetsore, banka, bare, restorante, linje te trasportit publik etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

90,000€
Prane Hotel Diplomat, Shitet Super Apartament 1+1, Tota... - 80m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat, shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te te nje pallati te mireadministruar. Organi...

E RE
90,000€
Tek Hipoteka, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Jug-Per... - 68m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane Hipotekes, shitet apartament 1+1, ne kompleks ndertim i vitit 2020. Kompleksi eshte me punime cilesore, shkalle me ndricim, ashensor cilesor, ka...

91,000€

99,500€

Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundes... - 77m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament 1+1 ideal per investim. Kompleksi ku ndodhet apartamenti cilesohet si kompleksi me i...