Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 115m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Karl Gega
  • 177
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJH133304 - Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri e te mireadministruar me ashensor. Eshte i organizuar ne nje ambient ndenje, se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon te madh, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, tualet i madh me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar me mobilje te reja, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionere, duke ju ofruar te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti orientohet nga jug-lindja duke ofruar ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Karl Gega
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qi... - 92m2
Qender - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. Apartame...

E RE
350€ / muaj
Tek Mozaiku I Tiranes, Jepet Apartament 2+1 Me Qira !! - 87m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi jepet me qera apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti o...

E RE
350€ / muaj
Ne Laprake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 120m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te vitit 2018 te mireadministruar me ashensor. A...