Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetri Perfekte, Me 2 Veranda !! - 124m2

E mobiluar

230,000€

190,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 439

Përshkrimi i pronës

REFIM092944 - Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambIente komerciale supermarket, resorante, palester etj. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te vitit 2012. Struktura e ketij lokali eshte perfekte me planimetri shume te rregullt ne forme kuadrat e ndare ne nje ambient open space, 1 tualet dhe 2 veranda nga rruga dhe nga brenda kompleksit. Mundesi shume e mire investimi afatgjate ne nje biznes shume te kerkuar nga tregu. Prona disponon dokuemtacuin te plote e te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 124m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Yzberisht
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Depo Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

220,000€
Tek Etc Center, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 44m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), Ne Zonen Me Te Preferuar Te Tiranes, Shitet Dyqan Me Çmim Okazion!!! Dyqani ka siperfaqe neto 44.3m²...

1,650€ / muaj
Ne Yzberisht, Tek Rrethrrotullimi Per Ne Bulevardin E A... - 115m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht Tek Rrethrrotullimi Per Ne Bulevardin e Astirit, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge me siperfaqe neto 115 m2 ne katin 0 te nje pallati 10 kat...

225,000€
Tek Etc-Ja, Shitet Dyqan - 67m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Amb...