Shitet Ambient Biznesi, Tek Kafe Flora, Ne Qender Te Tiranes ! - 25m2

E pa mobiluar
75,000€

  • Rruga Mine Peza
  • 494

Përshkrimi i pronës

REFIM092523 - Shitet Dyqan buze rruges "Mine Peza" 50 meter larg kafe Flores. Ambjenti aktualisht eshte i lene me qera 250 euro kundrejt nje biznesi te konsoliduar dhe serioz. Ambjenti i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh pasi favorizohet shume nga pozicioni dhe rruga ne te cilen ndodhet ku kalimi i kembesoreve dhe i makinave eshte masiv. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne Kompanine Imobiliare Real Deal në numrin +355 674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 25m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Qender
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Fasade Xhami I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Fortuzi, Jepet Me Qira Super Ambient Komercia... - 300m2
Qender - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi, shume prane Qendres se Tiranes, jepet me qira super ambient komercial, i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet n...

210,000€

250,000€

Tek Blv. Zogu I Pare, Ne Qender Biznesi Shitet Dyqan Id... - 72m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Bulevardi Zogu i Pare, ne zonen me dinamike te Tiranes, perballe Ish Stacionit te Trenit ku aktualisht eshte ndertuar dhe Bu...

210,000€

220,000€

Prane Qendres, Ne Rrugen Fortuzi Shitet Dyqan Buze Rrug... - 55m2
Qender - Rruga Fortuzi

Prane Qendres se Tiranes, ne Rrugen Fortuzi shitet dyqan buze rruge, si nje mundesi ideale investimi. Dyqani ka nje siperfaqe prej 55 m/2, i vendosur...