Te Komuna Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !! - 91m2

E mobiluar
98,000€

  • Komuna e Parisit
  • 1963
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFIM092405 - Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges Komuna e Parisit, tek pallati perballe me lulishten. Apartamenti i arreduar se fundmi dhe cdo gje eshte e re qe nga tualeti, parket(laminat) deri tek mobilimi. Struktura e apartamentit ndahet ne 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 sallon i madh ndenje dhe ambjent gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon i madh me pamje nga Dajti. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka e ben ate te rrahur nga dielli e drita natyrale pergjate gjithe dites. Pallati ne te cilen ndodhet disponon 2 ashensore me cip. Prona disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Komuna e Parisit
Rruga Komuna e Parisit
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 12

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

105,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1 I Inves... - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Rapo Hekali

Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe 95 m2 neto ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te miredministrua...

120,000€
Tek 21-Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 107m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne nje zone mjaft te kerkuar ne Tirane prane market Joena, ne rrugen “Frederik Shiroka” shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme ne nje pallat te...

120,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Ban... - 105m2
21 Dhjetori - Rruga Sulejman Pitarka

Tek 21 Dhjetori, prane rruges kryesore, shitet apartament 2+1 ideal per banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministru...