Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim te Ri !!! - 77m2

E pa mobiluar
103,000€

  • Kashar
  • 108
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS197207 - Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 76.90 m2 dhe siperfaqe neto 66.80 m2. Ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi, objekt banimi 7-10 kate me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka Orientim Veri-Lindje dhe organizohet ne korridor shpernades, salloni ku kemi kend gatimi dhe ambient ndenjie me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale dhe tualeti qendror. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me fasade te ventiluar, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te pajisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Kashar
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organiz...

E RE
99,000€
Okazion! Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me... - 68m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 68.4 m2 ndodhet ne katin e 4 banim te njeres prej go...

E RE
104,000€
Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 1+1, Me Plani... - 70m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati 10 katesh aktualish...