Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale ne Faze Perfundimtare !!! - 386m2

E pa mobiluar
700,000€

  • Rruga Pasho Hysa
  • 57

Përshkrimi i pronës

REFFS197196 - Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe, me mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate, oborr dhe vend parkimi i jashtem per 2 poste perkatesisht. Vila ka kete organizim; kati 0, kemi sallon me ambient gatimi me dalje ne oborr,dhome gjumi ,tualet me ajrim natyral vazhdojme me katin 1 kemi dhome gjumi matrimoniale me dalje ne llozhe dhe tualet te dedikuar ,dy dhoma gjumi te tjera ku njera ka dalje ne verande dhe tualet me ajrim natyral. Ne total kemi 1 sallon+4 dhoma gjumi+3 tualete +verande+ llozhe +oborr,parkim i jashtem. Ne total siperfaqe e parceles ndertimore eshte 385.80 m2,siperfaqe ndertimore 249.40 m2,siperfaqe verande 29 m2,siperfaqe parkimi 28.50 m2. Vila eshte ne faze suvatimi,ku cilesia e punimeve eshte shume e larte, fasada me sistem kapote,vetratat triplex,instalimet hidraulike incaso. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 386m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Pasho Hysa
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 2

Tipare

Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami Post Parkimi Pronë Rezidenciale Garazh Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine, mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodr...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me a...

600,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Demi, Shitet Vile 3-Kateshe Perfekte Per Investi... - 400m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem ,Rruga Pasho Hysa, Shitet Vile 3-kateshe , Mundesi E Mire Investimi !!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo. Me oborr me siperfaqe to...