Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri !!! - 103m2

E pa mobiluar
117,000€

  • Unaza e Madhe
  • 208
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS197164 - Ne Paskuqan, prane Unazen se Madhe ne Ndertim te ri shitet apartament 2+1,ne objekt banimi 9 katesh me 1 kat parkim nentoke ne faze karabina. Apartamenti ka siperfaqe bruto 103.24 m² dhe siperfaqe neto 89.50 m², ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 9-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte; korridori shperndares, salloni ku kemi ambient ndenjie dhe kend gatimi me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Unaza e Madhe
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Perendim Fasade Xhami Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...

E RE
170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organ...