Prane TV Klan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt, Ne Ndertim Te Ri ne Faze Perfundimtare !!! - 98m2

E pa mobiluar
131,700€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 479
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS197138 - Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze shtrimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje godine banimi 10 kateshe dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 97.53 m2 dhe siperfaqe neto 85.98 m2 dhe organizohet si me poshte; korridori shperndares, salloni ku ka ambient gatimi dhe ndenje me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me ajrim natyral, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit. Kompleksi perbehet nga 5 kulla dhe organizohet me hapesira te gjelberuara, e rruge lidhese me ndertimet e reja. Gjithashtu prane eshte duke u zhvilluar edhe projekti i Ambienteve te sherbimit per Qender Shendetsore, Kopesht, Shkolla. Zona aktualisht eshte ne faze zhvillimi si nga gjithe komplekset e reja qe po ndertohen, por dhe per shkak te Unazes se Madhe e cila shume shpejt perfundon dhe i shton vlere zones dhe akses levizje.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The Right Deal Properties ne numrin +355 67 403 2997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...

E RE
140,000€
Cmim Kleringu !!! Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Aparta... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje godine b...