Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfundimtare!!! - 103m2

E pa mobiluar
155,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 130
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS196875 - Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfundimtare!!! Apartamenti disponon nje post parkimi me cmim ekstra 25 mije euro ne katin -2. Apartamenti ka siperfaqe bruto 103.20m² dhe siperfaqe neto 87.50m², ndodhet ne katin e 7 banim te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjies bashke me kendin e gatimit me dalje ne llozhe, dhome gjumi femijesh me dalje ne llozhe, dhome gjumi matrimoniale dhe tualeti qendror. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje. Kompleksi eshte i organizuar me dy kate parkimi nentoke, kati perdhe dedikuar totalisht ambienteve te biznesit dhe mbi te zhvillohen 10 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit jane: fasade e veshur me termoizolim, sistem kapot, dritare me dopjo xham me mbushje me gaz per minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndermjet apartamenteve, sistem i pergatitur i ngrohjes qendrore. Oborri i brendshem eshte nje hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, ne pjesen e pasme te kompleksit, pjesa veri-lindore e tij. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

160,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 131m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Zonen e Laprakes, Tek Blloku Gintash Shitet Apartament 3+1+2 Tualete +depo me hapsira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe Bruto 131 m2 , Neto 124...