Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! - 84m2

E pa mobiluar
89,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 348
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS196864 - Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfundimtare!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84m², siperfaqe neto: 73m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.73m². Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 8 katesh, aktualisht ne fazen perfundimtare te shtrimit me pllake. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale dhe dhome femijesh me dalje ne ballkon, dhe nje tualet qe aksesohet nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte perendim. Ndertimi pritet te behet i banueshem shume shpejt. Apartamenti mundeson edhe nje garazhd ne katin -2 me cmim ekstra 13.000 Euro (opsional). Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

85,000€
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 70m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues 6-katesh dhe organizohet nga korrido...

98,600€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! - 90m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 89.61 m2 dh...

93,000€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bol... - 63m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Myslym Keta

Ne Kinostudio, Prane Komisariatit nr.4, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 4 katesh, pa ashe...