Tek Pazari i Ri, Shitet Shtepi Private Perfekte Per Investim!!! - 106m2

E pa mobiluar
183,000€

  • Rruga Qemal Stafa
  • 177

Përshkrimi i pronës

REFFS196750 - Tek Pazari i Ri, Shitet Shtepi Private Perfekt Per Investim!!! Shtepia ka siperfaqe trualli 106.40m² dhe ndertese 63m² kati pare dhe 63 m² kati dyte. Organizimi i shtepise eshte si me poshte: - Kati i pare ka sallon dhe gatim me vete, ambient ndenjie me vete. Lidhja me katin e dyte behet permes shkalleve te brendshme dhe ne katin e dyte jane 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Shtepia ka orientim Veri-Lindje dhe Jug-Perendim, eshte e pabanuar prej disa kohesh. Zona ne te cilen ndodhet eshte prane Pazarit te Ri, prane Qendres dhe ofron te gjitha fasilitetet per jetese komode por dhe nje mundesi e mire per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te rivleresuar. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Qemal Stafa
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme