Prane TV Klanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! - 125m2

E pa mobiluar
145,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 287
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196697 - Prane Tv Klanit, Shitet Apartament 3+1+2 Tualete+Depo Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze karabinaje bashke me 1 post parkimi me cmim ekstra prej 15 mije euro. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje godine 10 kateshe sherbimi dhe banimi me 2 kate parkimi nentoke. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 125.09 m2, siperfaqe neto prej 109.92 m2 dhe organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku ka ambientin e gatimit dhe ndenjes me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh, tualeti qendror dhe nje depo. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit, ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit. Kompleksi perbehet nga 5 kulla dhe organizohet me hapesira te gjelberuara e rruge lidhese me ndertimet e reja. Gjithashtu prane eshte duke u zhvilluar edhe projekti i ambienteve te sherbimit per qender shendetsore, kopesht, shkolla. Zona aktualisht eshte ne faze zhvillimi si nga gjithe komplekset e reja qe po ndertohen, por dhe per shkak te Unazes se Madhe e cila shume shpejt perfundon dhe i shton vlere zones dhe akes levizje. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 8
Zona Porcelan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

280,000€
Ne Porcelan, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Post Park... - 153m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Post Parkimi Te Pershire Ne Çmim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati shume te mi...

128,000€

140,000€

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Kom... - 128m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2, Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës, pozicioni I “Akses Tirana” favorizon komunitetin e...

140,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 125m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Zonen e Laprakes, Tek Blloku Gintash Shitet Apartament 3+1+2 Tualete +depo me hapsira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe Neto 124.57 m2 ndodhet...