Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar Per Investim!!! - 74m2

E mobiluar

96,000€

92,000€

  • Rruga Bill Klinton
  • 576
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS196695 - Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Bill Klinton, Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne Kompleks ne katin 0, te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2017.Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi kendin e gatimit se bashku me ambientin e ndenjies me dalje ne ballkon i cili eshte i mbyllur me vetrate, dhoma e gjumit matrimoniale dhe tualeti. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 73.70m² dhe siperfaqe neto prej 66.40m², me orientim Veri-Perendim. Apartamenti disponon dokument pronesie. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode por eshte mundesi e mire investimi pasi kerkesa per qera eshte ne vlere te konsiderueshme.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 74m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 0
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Bill Klinton
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Fasade Xhami Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
104,000€
Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+... - 80m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim (i...

91,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...

90,000€
Tek E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregull... - 72m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 71.88 m2 dhe siperfaqe neto pr...