Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 86m2

E pa mobiluar

85,000€

79,900€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 792
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS196686 - Ne Ali Dem, Ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne nje godine banimi dhe sherbimi 5,6,7,8 dhe 9 kate dhe me 2 kate parkimi nentoke. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje me nje siperfaqe bruto prej 86 m2 dhe siperfaqe neto prej 72 m2. Apartamenti organizohet si me poshte; korridori shperndares, salloni ku ndodhet ambienti i ndenjes dhe kendi gatimit me dalje ne llozhe, dhome gjumi matrimoniale dhe tualeti. Materialet qe po perdoren dhe teknologjite e reja te ndertimit, si ne realizimin e rifiniturave ashtu edhe ne realizimim e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio qe ndan apatamentet midis tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike te markave cilesore, vetratat cilesore, sistemi i kondicionimit multisplit bejne qe cilesia e ndertimit te jete maksimale. Ndertimi aktualisht eshte ne faze fillestare dhe pritet te perfundoje brenda nje afati 2 vjecar. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 86m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
84,000€
Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Inv... - 78m2
Fresku - SH54

Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (i fundit) te nje pallati te mireadministuar dhe te...

E RE
83,000€
Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim... - 62m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 61.5m² dhe siperfaqe neto 53.3m²,...

91,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...