Prane TV Klanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!!! - 108m2

E pa mobiluar
125,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 440
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196666 - Prane Tv Klanit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze karabinaje bashke me 1 post parkimi me cmim ekstra prej 15 mije euro. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim te nje godine 10 kateshe sherbimi dhe banimi me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 108.09 m2, siperfaqe neto prej 95.06 m2 dhe organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku ka ambientin e gatimit dhe ndenjes me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit, ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit. Kompleksi perbehet nga 5 kulla dhe organizohet me hapesira te gjelberuara e rruge lidhese me ndertimet e reja. Gjithashtu prane eshte duke u zhvilluar edhe projekti i ambienteve te sherbimit per Qender Shendetsore, kopesht, shkolla. Zona aktualisht eshte ne faze zhvillimi si nga gjithe komplekset e reja qe po ndertohen, por dhe per shkak te Unazes se Madhe e cila shume shpejt perfundon dhe i shton vlere zones dhe akes levizje. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Porcelan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Aparta... - 112m2
Shkozë - Rruga Kadillari

Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pese banim te nje pallati te mireadminis...

107,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1, Me Kubature Te Rreg... - 90m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Ne Porcelan, Prane UET shitet apartament 2+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.78 m2 dhe siperfaqe neto 83.12 m2, ndodhet te...

121,500€
Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 97m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 96.85 m2 dhe siperfaqe neto p...