Tek Restorant Fresku, Shitet Apartament 1+1 Me Verande!!! - 91m2

E mobiluar
73,000€

  • Rruga Sotir Caci
  • 1137
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS196578 - Prane Restorant Freskut, Shitet Apartament 1+1 Me Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2010. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte: salloni ku kemi sebashku kendin e gatimit dhe ndenjies, dhoma e gjumit matrimoniale dhe tualeti. Te dy ambientet kane dalje ne verande me siperfaqe te konsiderueshme. Apartamenti ka siperfaqe bruto 68m², siperfaqe neto 52m², siperfaqe verande 23.50m² dhe ka orientim nga Perendimi. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje me linje urbane, ka prane Shkolle, Kopesht, Market, Farmaci, etj. Prona ka regjistrim ne hipoteke si karabina dhe eshte ne proces per perfundimin e hipotekimit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Ashensor I mobiluar Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
84,000€
Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Inv... - 78m2
Fresku - SH54

Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (i fundit) te nje pallati te mireadministuar dhe te...

E RE
83,000€
Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim... - 62m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 61.5m² dhe siperfaqe neto 53.3m²,...

71,400€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt!!! - 68m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me organizim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 68m2 dhe siperfaqe neto 58m2, ndodhet ne...